Hledáme dobrovolníky na Mezinárodní den archeologie

Hledáme dobrovolníky z řad studentek a studentů

Ústav etnologie je spolu s Ústavem pro archeologii, Ústavem pro klasickou archeologii a Egyptologickým ústavem organizátorem Mezinárodního dne archeologie, který proběhne v sobotu 20. října 2018 v Celetné 20:

Z pohledu Oddělení přijímacího řízení a vnějších vztahů i vedení fakulty se jedná o jednu z nejprestižnějších akcí, kterou se FF prezentuje veřejnosti.

Potřebujeme každou pomocnou ruku, každého, kdo bude ochotný strávit s námi třetí říjnovou sobotu a zažít příjemný pocit uspokojení, který vždy vyvolávají reakce návštěvníků. Při své účasti se nemusíte obávat, že po vás bude vyžadována vysoká odbornost v rámci oboru. Je řada aktivit, na kterých se můžete podílet, a pro nás to bude velká pomoc.

Prosíme proto ty z vás, kteří by chtěli pomoci, aby se (důležité je, aby závazně) na pomoc při MDA 2018 přihlásili do pondělí 15. října na e-mailovou adresu doktorky Půtové: barbora.putova@ff.cuni.cz

Úvod > Nástěnka > Hledáme dobrovolníky na Mezinárodní den archeologie