Terénní výzkum na Myjavě, červenec 2018

Folkloristický terénní výzkum na Myjavě

22. 7. – 29. 7. 2018

Upozorňujeme zájemce z řad studentek a studentů na možnost participovat na folkloristickém terénním výzkumu. Výzkum je zaměřen na dokumentaci lidové písně v okolí Myjavy na západním Slovensku. Bude probíhat od 22. 7. do 29. 7. 2018 pod vedením folkloristy Mgr. Adam Votruba, PhD. (Regionální muzeum v Kolíně).

Účastníci výzkumu budou ubytováni v Myjavě na ubytovně, do okolních vesnic budou vyjíždět místní dopravou.

Náklady spojené s cestovným a ubytováním si hradí každý z účastníků sám. Ubytování stojí 8 euro/noc, tj. v přepočtu asi 1500 korun za týdenní ubytování. Cestovné tam a zpět stojí cca 720 korun bez případných slev na vlak.

Cestovat do místa je možno společně, nebo samostatně v neděli 22. 7. Samotný výzkum začíná v pondělí 23. 7., posledním dnem výzkumu bude sobota 28. 7. Návrat zpět do Prahy je plánován na neděli 29. 7.

Přihlášky zasílejte na e.mailovou adresu votruba@muzeumkolin.cz nebo adam.votruba@seznam.cz

Informace k potenciálnímu uznání účasti na výzkumu v rámci předmětů FF UK (např. etnologické předměty Terénní výzkum, Odborná praxe apod.) a uhrazení části nákladů v rámci stipendia poskytne dr. Janeček na petr.janecek@ff.cuni.cz

Úvod > Nástěnka > Terénní výzkum na Myjavě, červenec 2018