Výběrové řízení na studijní pobyty ERASMUS+

Ústav etnologie FF UK vyhlašuje první kolo výběrového řízení na studijní pobyty v zahraničí v rámci programu Erasmus+ v akademickém roce 2018/2019.

Přihlášky odevzdejte na Podatelnu FF UK (schránka Ústav etnologie) nebo zašlete do emailové schránky koordinátorky Erasmu PhDr. Barbory Půtové, Ph.D. et Ph.D. (barbora.putova@ff.cuni.cz) do pondělí 3. září 2018.

Přihláška musí obsahovat:

• Název konkrétní univerzity.
  • Konkrétní údaje uchazeče, zejména ročník studia (podmínkou pro přihlášení je minimálně 2. ročník bakalářského studia) a emailovou adresu.

Dále uchazeč s přihláškou odevzdá:

• Motivační dopis v anglickém jazyce v rozsahu 2 až 3 NS, v němž vysvětlí důvody svého zájmu o studijní pobyt na příslušné univerzitě.
  • Strukturovaný životopis v českém jazyce.
  • Výpis studijních výsledků ze Studijního oddělení.

Výběrové řízení na studijní pobyt na základě včas odevzdaných přihlášek proběhne ve středu 11. září ve 13.00 v místnosti 317.

Úvod > Nástěnka > Výběrové řízení na studijní pobyty ERASMUS+